EN

Bratrstvo - Kniha devátá - Pronásledování

John Flanagan, Zdena Tenklová


Volavky čeká další souboj na moři
Volavky jsou doma ve Skandii a zkoušejí na moři nově postavenou loď. Na jedné z plaveb však narazí na iberionské piráty, kteří útočí na obchodní loď, a Hal a jeho posádka bez váhání přispěchají napadeným na pomoc. Ačkoli Volavky rychle zvítězí, Iberionci neskrývají hněv a slibují Skandijcům pomstu. A brzy svou hrozbu splní - přepadnou přístav Hallasholm a ukradnou oberjarlovu loď Vlčí vítr. Je na Volavkách, aby piráty pronásledovala a pokusila se je v zájmu spravedlnosti za každou cenu zneškodnit.

Informácie

Číslo dielu 9
Jazyk čeština
Séria Bratrstvo
Prekladateľ Eva Dejmková
Počet strán 264
EAN 9788025254615
Dátum vydania 30.1.2023
Vek od 10
Formát 127x198 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,357
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Další napínavé dobrodružství zavede Bratrstvo Volavek a jejich loď do boje proti iberské pirátské lodi.

Volavky jsou doma ve Skandii - připravují se na oslavu dvou svých členů a zkoušejí na moři nově postavenou Volavku. Na jedné z plaveb však narazí na iberské piráty, kteří útočí na obchodní loď, a Hal a jeho posádka bez váhání přispěchají napadeným na pomoc.

Ačkoli Volavky rychle zvítězí, Iberové neskrývají hněv a slibují Skandijcům pomstu. A brzy svou hrozbu splní - přepadnou přístav Hallasholm a ukradnou oberjarlovu loď Vlčí vítr. Je na Volavkách, aby piráty pronásledovala a pokusila se je v zájmu spravedlnosti za každou cenu zneškodnit.

Ďalšie tituly z rady "Bratrstvo"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
John Flanagan

John Flanagan

John Flanagan pochádza z Austrálie. Predtým, ako sa stal svetoznámym autorom fantasy literatúry, pracoval dlhé roky v reklamnej agentúre odkiaľ neskôr prešiel do sveta televízie. Je spoluautorom sitcomu Hey Dad...! K písaniu ho priviedol jeho syn. John sa ho zúfalo snažil priviesť k čítaniu, podarilo sa mu to až vlastnými príbehmi, ktoré posúval malému Michaelovi ako beta čitateľovi. Dnes je z týchto príbehov celosvetovo úspešná séria Hraničiarov učeň.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM