EN

Zlomené srdce si lieči v divadle, ale čo ak lásku nájde práve na doskách, ktoré znamenajú svet?
Meganine vzťahy sú vždy rovnaké – zamiluje sa do dokonalého chalana a... ten sa buchne do inej. Radšej sa teda sústredí na režírovanie školskej divadelnej hry. Napriek svojej nechuti si v nej musí zahrať rolu, aby sa dostala na vysnenú výšku. Presne ako Owen, ktorý by najradšej len písal scenáre. Megan sa s ním dohodne, že mu pomôže s tvorbou, ak on naopak zaistí, aby si ju všimol potenciálny nový frajer. No čo ak by práve Owen mohol byť Romeo, po ktorom vždy túžila?

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Always Never Yours
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Ivana Cingelová
Počet strán 344
EAN 9788056629819
Dátum vydania 23.9.2022
Vek od 13
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,33
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Svetovo preslávená autorská dvojica, ktorá sa do seba zamilovala už na strednej, prichádza s ďalším príbehom o osudových stretnutiach a láske!

Meganine vzťahy sú vždy rovnaké – zamiluje sa do dokonalého chalana a... ten sa buchne do niekoho iného. Radšej sa teda sústredí na režírovanie školskej divadelnej hry. Napriek svojej nechuti si v nej musí zahrať aspoň maličkú rolu, aby splnila podmienky a dostala sa na svoju vysnenú výšku.

Keď získa úlohu Júlie (áno, tej Júlie), spanikári. Ona predsa nie je herečka! Podobne je na tom aj celkom zlatý Owen, ktorý by najradšej len písal scenáre. Megan sa s Owenom dohodne, že mu pomôže s jeho tvorbou, ak on naopak zaistí, aby si ju všimol potenciálny nový frajer. Iní chalani však Megan zaujímajú čoraz menej, pretože podľahne nádeji, že by Owen mohol byť Romeo, po ktorom vždy túžila.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Emily Wibberley

Emily Wibberley

Vyrastala v Kalifornii, ale miesto opaľovania sa radšej ponárala do sveta kníh. Už na strednej škole sa zaľúbila do svojho najlepšieho kamaráta a dnes spolu píšu úspešné knihy pre mládež. Vyštudovala psychológiu na Princetone
Zobraziť profil autora

Austin Siegemund-Broka

Austin Siegemund-Broka

Austin Siegemund-Broka Kým sa stal spisovateľom na plný úväzok, pracoval ako novinár pre The Hollywood Reporter. Vyštudoval anglický jazyk a literatúru na Harvarde, kde sa zameriaval na tvorbu Shakeaspera.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM