EN

Padlí anjeli

Padlí anjeli a Leviatan

Thomas E. Sniegoski


Príbeh plný zvratov, utrpenia, anjelov a odvekého boja dobra a zla!
Aaron Corbet je celkom normálny chlapec, trochu samotár, sirota s problematickou minulosťou, ktorý dúfa, že konečne našiel tú pravú náhradnú rodinu, priateľov a zmysel života. Všetko sa zmení na jeho osemnáste narodeniny: začne zrazu rozumieť portugalčine, latinčine a dokonca aj svojmu psovi! Jeho záver je logický – totálne sa zbláznil! Potom sa ale objavia veľmi podivní muži, ktorí mu prezradia, že je Nephilim – syn smrteľníčky a padlého anjela. Aaron tomu neverí a popiera svoje nadprirodzené schopnosti.

Informácie

Jazyk slovenčina
Původní název The Fallen
Počet strán 448
EAN 9788074471902
Dátum vydania 12.11.2012
Vek od 14
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,4
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Príbeh plný napätia vychádza v CooBoo!

Aaron Corbet je celkom normálny chlapec, trochu samotár, sirota s problematickou minulosťou, ktorý ale dúfa, že konečne našiel tú pravú náhradnú rodinu, priateľov a zmysel života. Všetko sa však zmení na jeho osemnáste narodeniny: začne zrazu rozumieť portugalčine, latinčine a dokonca aj svojmu psovi! Jeho záver je logický – totálne sa zbláznil!

Potom sa ale objavia dvaja veľmi podivní muži, ktorí mu prezradia, že je Nephilim – syn smrteľníčky a padlého anjela. Aaron tomu neverí a popiera svoje nadprirodzené schopnosti. Ale musí sa so svojím dedičstvom vyrovnať – a to rýchlo. Temné sily mocnejú a sú odhodlané ho zničiť...

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Padlí anjeli"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM