EN

Ľadové kráľovstvo - Polárna žiara - Zlatá kniha


Pridajte sa k hrdinom z Ľadového kráľovstva a vydajte sa na dobrodružnú cestu za stopárskym kryštálom a magickou polárnou žiarou!
Čaká vás 96 strán skvelého čítania! Nenechajte si ujsť tri nové príbehy, ktorými vás prevedú obľúbení hrdinovia filmu Ľadové kráľovstvo. Pripojte sa k nim pri putovaní za stopárskym kryštálom a objavte nádheru, ktorú dokáže vykúzliť iba polárna žiara.

Informácie

Jazyk slovenčina
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 96
EAN 9788025238547
Dátum vydania 23.1.2017
Vek od 6
Formát 205x285 mm
Vydavateľstvo Egmont
Edícia Zlatá kniha
Hmotnosť 0,6
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Najdôležitejší okamih v živote každého trolla je Kryštálová slávnosť. Na konci jesene, keď sa obloha prvý raz zahalí do tajuplnej polárnej žiary, privítajú najstarší trollovia medzi dospelými tých mladých trollov, ktorí si vyslúžili všetky potrebné kryštály. Kryštály trollovia získajú, keď preukážu veľkú dávku nebojácnosti, vynaliezavosti a všímavosti. Malý Kamienok má veľké problémy pri získavaní svojho posledného, stopárskeho kryštálu. Našťastie sú tu Anna, Elsa a Kristoff, ktorí mu prídu na pomoc. Spoločne sa vydávajú na dobrodružnú výpravu do arendellských hôr, kde ich čaká výnimočná odmena – neopísateľná krása kúzelnej polárnej žiary.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Disney - Ľadové kráľovstvo"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM