EN

Ľadové kráľovstvo - 2 nové príbehy - Rodinné záležitosti, Zbierka cenností

kolektiv


Dva nové príbehy z Arendelle s hlavným hrdinom Olafom!
Vydajte sa s Olafom nakúpiť zásoby na tajný večierok. Zoznámite sa s farmárom Andersonom, mlynárom Millerom a kvetinárkami Violet a Vitou. Dozviete sa, prečo je rodina tou najdôležitejšou istotou v živote. V druhom príbehu vás Olaf zavedie do arendellskej školy, kde zistíte, aká veľká je jeho zbierka vrelých objatí. Objavte spolu s Olafom silu a zmysel skutočného priateľstva.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 48
EAN 9788025241790
Dátum vydania 23.2.2018
Vek od 5
Formát 205x285 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,37
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Viete udržať tajomstvo? Tak sa s Olafom vydajte nakúpiť zásoby na tajný večierok. Zoznámite sa s farmárom Andersonom, ktorý vyrába ten najlepší kozí syr, mlynárom Millerom a kvetinárkami Violet a Vitou. V tomto príbehu sa dozviete, prečo je pre nás rodina tou najdôležitejšou istotou v živote a že rodiny sú ako snehové vločky, žiadne dve nie sú rovnaké. V druhom príbehu vás Olaf zavedie do arendellskej školy, kde všetci žiaci predvedú svoju zbierku cenností. Zistíte, aká je Olafova zbierka vrelých objatí a prečo je ochotný podeliť sa s kamarátmi o svoj mrkvový nos. Objavte spolu s Olafom silu a zmysel skutočného priateľstva.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Ľadové královstvo"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!