EN

Hraničářův učeň - Kniha šestá - Čaroděj na severu

John Flanagan


Šestá kniha příběhů o hraničáři Willovi a jeho přátelích
Will, nyní už plnohodnotný hraničář, se spolu s kurýrkou Alyss ocitne ve víru nového dobrodružství, které je oba zavede do odlehlého léna daleko na severu. Zde má Will tajně vyšetřit, jaká pravda se skrývá za místními zvěstmi o čarodějnictví. Když se pak v lese setká s děsivým přízrakem Nočního bojovníka, musí si položit otázku: Dá se pro to, co viděl, najít rozumné vysvětlení... nebo čarodějnictví opravdu existuje?

Informácie

Žáner fantasy
Číslo dielu 6
Jazyk čeština
Počet strán 312
EAN 9788025245965
Dátum vydania 8.4.2019
Vek od 10
Formát 127x198 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,399
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Will coby plnohodnotný hraničář pečující o svěřené léno se záhy přesvědčí, že v každé, dokonce i v té nejospalejší díře se mohou dít věci ohrožující životy lidí a bezpečnost království. Pak se spolu s Alyss ocitne ve víru nového dobrodružství, které je oba zavede do odlehlého léna daleko na severu. Zde má Will tajně vyšetřit, jaká pravda se skrývá za místními zvěstmi o čarodějnictví. A když se v Grimsdellském lese setká s děsivým přízrakem Nočního bojovníka, musí si položit otázku: Dá se pro to, co viděl, najít rozumné vysvětlení... nebo snad čarodějnictví skutečně existuje?

Ďalšie tituly z rady "Hraničiarov učeň"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
John Flanagan

John Flanagan

John Flanagan pochádza z Austrálie. Predtým, ako sa stal svetoznámym autorom fantasy literatúry, pracoval dlhé roky v reklamnej agentúre odkiaľ neskôr prešiel do sveta televízie. Je spoluautorom sitcomu Hey Dad...! K písaniu ho priviedol jeho syn. John sa ho zúfalo snažil priviesť k čítaniu, podarilo sa mu to až vlastnými príbehmi, ktoré posúval malému Michaelovi ako beta čitateľovi. Dnes je z týchto príbehov celosvetovo úspešná séria Hraničiarov učeň.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM