EN

Bratrstvo - Kniha osmá - Návrat Temudžajů

John Flanagan


Volavky se chystají do boje s válečníky z východních stepí
Volavky se znovu vydávají na cestu v tomto osmém napínavém příběhu z dobrodružné série Bratrstvo. Skandie, vlast bratrstva Volavek, je v ohrožení. Temudžajové, nelítostní válečníci z východních stepí, se nikdy nevzdali plánů na její ovládnutí a nyní jsou zpět. Hal a jeho posádka budou muset zdolat zrádnou ledovou řeku a vodopády, aby se pokusili je zastavit.

Informácie

Ilustrátor Jan Patrik Krásný
Číslo dielu 8
Jazyk čeština
Originálny názov Brotherband - Book Eight - Return of the Temujai
Pôvodný jazyk angličtina
Séria Bratrstvo
Prekladateľ Eva Dejmková
Počet strán 312
EAN 9788025248034
Dátum vydania 17.2.2020
Vek od 10
Formát 127x198 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,391
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

V osmé knize napínavé série Bratrstvo se Volavky utkají s dosud nejhrozivějším nepřítelem.

Skandie, vlast Volavek, je v nebezpečí. Nemilosrdní válečníci z východních stepí Temudžajové se nikdy nevzdali svých plánů na její ovládnutí. Po poslední porážce od Skandijců, jimž pomáhal legendární araluenský hraničář, vyčkávali Temudžajové mnoho let a nyní se dávají znovu do pohybu.

Skandijci soustřeďují svou obranu v jednom z horských průsmyků a připravují se na boj – jenže co když Temudžajové najdou jinou cestu z vnitrozemí na pobřeží? Skandijský oberjarl Erak posílá bratrstvo Volavek proti proudu Ledové řeky, aby tuto možnost prozkoumalo.

A zastavilo Temudžaje za každou cenu.

Ďalšie tituly z rady "Bratrstvo"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
John Flanagan

John Flanagan

John Flanagan pochádza z Austrálie. Predtým, ako sa stal svetoznámym autorom fantasy literatúry, pracoval dlhé roky v reklamnej agentúre odkiaľ neskôr prešiel do sveta televízie. Je spoluautorom sitcomu Hey Dad...! K písaniu ho priviedol jeho syn. John sa ho zúfalo snažil priviesť k čítaniu, podarilo sa mu to až vlastnými príbehmi, ktoré posúval malému Michaelovi ako beta čitateľovi. Dnes je z týchto príbehov celosvetovo úspešná séria Hraničiarov učeň.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM