EN

Bratrstvo - Kniha sedmá - Kaldera

John Flanagan


Volavky bojují proti pirátům a v rukou mají osud celého císařství. Sedmý díl dobrodružné série.
Stig se v Hallashomu účastní každoroční soutěže o nejlepšího bojovníka Skandie. V noci ho však překvapí nečekaný návštěvník s prosbou o pomoc, kterou by Volavky měly raději ignorovat. Na druhé straně moře, ve státě Byzantos, totiž řádí piráti, kteří unesli syna císařovny. Volavky pod rouškou tmy vyklouznou z Hallasholmu a vypraví se chlapce zachránit. Plavba je dovede k nedobytné pevnosti, která je obklopena kalderou, již vytvořil kráter sopky.

Informácie

Ilustrátor Jan Patrik Krásný
Číslo dielu 7
Jazyk čeština
Originálny názov Brotherband Book Seven - Caldera
Pôvodný jazyk angličtina
Rada Bratrstvo
Počet strán 464
EAN 9788025241820
Dátum vydania 21.5.2018
Vek od 10
Formát 127x198 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,427
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Stig se v Hallasholmu účastní každoroční soutěže o nejlepšího bojovníka Skandie. V noci ho však překvapí nečekaný návštěvník a přinese žádost o pomoc, kterou by Volavky měly raději odmítnout.

Na druhé straně moře, v jižním městském státě Byzantos řádí piráti, kteří unesli syna císařovny Justiny. Volavky vyklouznou z Hallasholmu pod rouškou tmy a plaví se zachránit chlapce z rukou únosců. Míří na jih k ostrovu Santorillos, kde se nachází nedobytná pevnost obklopená kalderou, kterou vytvořil kráter sopky.

V tomto výbušném sedmém příběhu dobrodružné série Bratrstvo Volavky bojují proti pirátům na rozbouřeném moři a mají v rukou osud celého císařství.

Ďalšie tituly z rady "Bratrstvo"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
John Flanagan

John Flanagan

John Flanagan pochádza z Austrálie. Predtým, ako sa stal svetoznámym autorom fantasy literatúry, pracoval dlhé roky v reklamnej agentúre odkiaľ neskôr prešiel do sveta televízie. Je spoluautorom sitcomu Hey Dad...! K písaniu ho priviedol jeho syn. John sa ho zúfalo snažil priviesť k čítaniu, podarilo sa mu to až vlastnými príbehmi, ktoré posúval malému Michaelovi ako beta čitateľovi. Dnes je z týchto príbehov celosvetovo úspešná séria Hraničiarov učeň.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM