EN

Ľadové kráľovstvo - 2 nové príbehy Huldin kryštál a Oakenov vynález

kolektiv


Prečítajte si nové príbehy z Arendelle, ktoré spojuje magické kúzlo polárnej žiary!
Huldin najobľúbenejší kryštál začne blednúť a Kristoff jej sľúbi, že nájde spôsob, ako ho znova rozžiariť. Spoločne s Annou, Elsou, Olafom a so Svenom vyrazia do ľadových hôr, aby našli miesto, kde sa obloha zafarbená polárnou žiarou dotýka zeme. Podarí sa Kristoffovi a jeho priateľom kryštál opäť rozžiariť? Blíži sa veľké stretnutie Oakenovej rodiny, ktorého súčasťou je súťaž vynálezov. Ak chce Oaken zvíťaziť, zostáva mu posledná noc, počas ktorej musí prísť s originálnym nápadom. Zvládne to?

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 48
EAN 9788025238998
Dátum vydania 27.2.2017
Vek od 5
Formát 205x285 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,44
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Huldin najobľúbenejší kryštál začne blednúť a Kristoff jej sľúbi, že nájde spôsob, ako ho znova rozžiariť. Spoločne s Annou, Elsou, Olafom a so Svenom vyrazia do ľadových hôr, aby našli miesto, kde sa obloha zafarbená polárnou žiarou dotýka zeme. Podarí sa Kristoffovi a jeho priateľom kryštál opäť rozžiariť?

Oaken má plné ruky práce! Od posledného veľkého rodinného stretnutia ubehli už dva roky a je najvyšší čas naplánovať ďalšie. Treba napiecť hromady ovocných koláčov a dôkladne vyčistiť termálne kúpele. Najdôležitejšou udalosťou však bude rodinná súťaž vynálezcov. Ak chce Oaken zvíťaziť, zostáva mu posledná noc, počas ktorej musí prísť s originálnym nápadom. Zvládne to?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!