EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Vladimír Ráž: Po stopách krále Miroslava

Blanka Kovaříková


Skutečná tvář oblíbeného herce odkrývaná krok za krokem!
Ve své nové knize se Blanka Kovaříková vydává po stopách jednoho z nejoblíbenějších herců poválečné éry, idolu žen a dívek mnoha generací, kterého proslavila především postava krále Miroslava z notoricky známé pohádky Pyšná princezna. Krok za krokem může čtenář spolu s autorkou poznávat skutečnou tvář známého herce, jenž se nesmazatelně zapsal do filmové i divadelní historie. Na herce v knize zavzpomínali jak jeho blízcí, tak kolegové.

Informácie

Žáner životopis
Jazyk čeština
Počet strán 320
EAN 9788073886097
Dátum vydania 12.3.2012
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,513
Typ kniha

Ve své nové knize se Blanka Kovaříková vydává po stopách jednoho z nejoblíbenějších herců poválečné éry, idola žen a dívek mnoha generací, kterého proslavila především postava krále Miroslava z notoricky známé pohádky Pyšná princezna. Krok za krokem může čtenář spolu s autorkou poznávat skutečnou tvář známého herce, jenž se nesmazatelně zapsal do filmové i divadelní historie. Na herce v knize zavzpomínali jak jeho blízcí, tak kolegové.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!