EN

Bratrstvo kniha šestá - Umrlčí tváře

John Flanagan


Další svazek oblíbené dobrodružné fantasy série
Volavky zastihne na moři strašlivá bouře a zažene jejich loď k neznámé zemi daleko na západ. Když Volavky zachrání dvě domorodé děti ze spárů obrovského medvěda, získají si vděčnost a přátelství místního kmene Mawagansettů. Jenže Umrlčí tváře, nemilosrdný kmen válečníků a odvěký nepřítel Mawagansettů, jsou znovu na válečné stezce.

Informácie

Ilustrátor Jan Patrik Krásný
Číslo dielu 6
Jazyk čeština
Originálny názov Brotherband 6. The Ghostfaces
Pôvodný jazyk angličtina
Séria Bratrstvo
Prekladateľ Milan Pohl
Počet strán 384
EAN 9788025236918
Dátum vydania 14.11.2016
Vek od 10
Formát 127x198 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0
Typ kniha
Väzba viazaná s poťahom z iného materiálu

John Flanagan: Bratrstvo. Kniha šestá – Umrlčí tváře

V šesté knize napínavé série Bratrstvo se Volavky ocitnou v neznámé zemi a připravují se na bitvu proti nemilosrdnému nepříteli.

Volavky zastihne na moři strašlivá bouře a zažene jejich loď daleko na západ, na pobřeží, které Hal nepoznává na žádné ze svých map. Ačkoli domorodci nejsou nikde k vidění, Volavky mají neodbytný pocit, že je někdo sleduje na každém kroku.

Zdánlivý klid vezme za své, když se náhle objeví obrovský medvěd a zaútočí na dvě domorodé děti. Volavky včas zasáhnou a zachrání děti z medvědích spárů. Tím si získají vděčnost a přátelství místního kmene Mawagansettů, který se jim konečně ukáže. Jenže mír nemá dlouhého trvání. Umrlčí tváře, nemilosrdný kmen válečníků, jsou znovu na válečné stezce. Deset let nechávaly vesnici Mawagansettů na pokoji, nyní se však vrátily drancovat a ničit. Zatímco se nepřítel blíží, Volavky se rozhodnou, že své nové přátele nenechají na holičkách a pomohou jim nájezd odrazit.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Bratrstvo"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
John Flanagan

John Flanagan

John Flanagan pochádza z Austrálie. Predtým, ako sa stal svetoznámym autorom fantasy literatúry, pracoval dlhé roky v reklamnej agentúre odkiaľ neskôr prešiel do sveta televízie. Je spoluautorom sitcomu Hey Dad...! K písaniu ho priviedol jeho syn. John sa ho zúfalo snažil priviesť k čítaniu, podarilo sa mu to až vlastnými príbehmi, ktoré posúval malému Michaelovi ako beta čitateľovi. Dnes je z týchto príbehov celosvetovo úspešná séria Hraničiarov učeň.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM